Finanční svoboda, nezávislost a pasivní příjem

Kdo se jen trochu zajímá o nějakou formu spoření a pasivního příjmu, tak ví, že velmi zajímavým prostředkem jsou právě dividendové akcie. Ty mohou skutečně opakovatelně přinášet finanční zhodnocení investic. Je pravdou, že každá podobná investice má svá rizika, ale na druhou stranu právě tyto akcie jsou velmi bezpečným způsobem, jak si přivydělat a zhodnotit své úspory.

Dividendové akcie

České dividendové akcie – kdo nemá žádné zkušenosti, tak právě investice do těchto akcií je ideální pro začínající investory. Není nutný příliš vysoký kapitál a získají se postupem času bohaté zkušenosti. Lze si zakoupit akcie známých společností jako je Kofola, Unipetrol, O2, Komerční banka, ČEZ, Fortuna a mnohých dalších.
Světové dividendové akcie – nabízí o mnoho více příležitostí a také se zde zúročí již získané zkušenosti. Mezi ně se řadí Johnson & Johnson, Merck, Mattel, Intel, Procter & Gamble a další. V USA se zaměřují především na tzv. dividents aristokrats.
Je pravdou, že se stále častěji hovoří o tom, že dividendové akcie jsou ideálním prostředkem, jak se zabezpečit na důchod. Dividenda je zpravidla vyjádřena přesnou částkou na 1 akcii. A začít investovat v tomto případě se dá kdykoliv. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup