Finanční svoboda, nezávislost a pasivní příjem

Kdo se jen trochu zajímá o nějakou formu spoření a pasivního příjmu, tak ví, že velmi zajímavým prostředkem jsou právě dividendové akcie . Ty mohou skutečně opakovatelně přinášet finanční zhodnocení investic. Je pravdou, že každá podobná investice má svá rizika, ale na druhou stranu právě tyto akcie jsou velmi bezpečným způsobem, jak si přivydělat a zhodnotit své úspory.

Dividendové akcie

České dividendové akcie – kdo nemá žádné zkušenosti, tak právě investice do těchto akcií je ideální pro začínající investory. Není nutný příliš vysoký kapitál a získají se postupem času bohaté zkušenosti. Lze si zakoupit akcie známých společností jako je Kofola, Unipetrol, O2, Komerční banka, ČEZ, Fortuna a mnohých dalších.
Světové dividendové akcie – nabízí o mnoho více příležitostí a také se zde zúročí již získané zkušenosti. Mezi ně se řadí Johnson & Johnson, Merck, Mattel, Intel, Procter & Gamble a další. V USA se zaměřují především na tzv. dividents aristokrats.
Je pravdou, že se stále častěji hovoří o tom, že dividendové akcie jsou ideálním prostředkem, jak se zabezpečit na důchod. Dividenda je zpravidla vyjádřena přesnou částkou na 1 akcii. A začít investovat v tomto případě se dá kdykoliv. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup