Je na čase prodávat

Ten, kdo ví, ve kterém okamžiku koupit a ve kterém prodat investiční zlato, si může podobnými transakcemi přijít na velice zajímavé peníze. Protože zatímco je někdy zlato levnější, jindy jeho cena naopak dosahuje klidně i nemalé výše, a to může znamenat zisk pro toho, kdo za časů láce zlato nabývá a za drahých časů se ho zbavuje.
Ovšem jak vystihnout ten pravý okamžik pro tu či onu transakci? To nejeden z našinců zkrátka odhadnout nedokáže. A může tak zbytečně přijít o zisk, prodá-li své investiční zlato v nevhodnou chvíli.

placky na červeném sametu

A jak se dozvědět, zda doba prodeji přeje nebo ne? Třeba tak, že majitel tohoto drahého kovu sleduje ceny prezentované a denně aktualizované v cenících firmy Zlaté mince Numismatika, sídlící v Obecním domě v Praze.
Pokud se na nabídky této firmy v současnosti podíváte, snadno zjistíte, že se tu nabízí za zlaté investiční slitky od renomovaných rafinerií Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Münze Österreich, PAMP, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi a UBS v současnosti víc než kdy jindy. Výkup zlata, jenž je zde provozován, se tak právě nyní vyplatí. Je tomu tak jednak proto, že zlato na burzách kvůli vyšší poptávce podražilo, a jednak proto, že je tato skutečnost ještě umocněna tím, že je česká měna slabší, což podobný prodej pro Čechy ještě zvýhodňuje.
A proto by měl ten, kdo má pod čepicí, prodávat. Nyní, dokud je mu osud v podobě vysokých cenových nabídek příznivě nakloněn.

placičky zlaté

Zmíněná firma odkoupí investiční zlaté slitky od každého. Jak od těch, kdo si tento kov pořídili u ní, tak i od těch, kdo ho mají od konkurenčních obchodníků nebo od bank zprostředkovávajících pouze jeho prodej, ale už ne výkup.
A na zajímavé peníze si tu přijde i ten, kdo může nabídnout stříbro, platinu či palladium. A to právě nyní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup